Case study – nasze projekty

Case Study - przykłady realizacji projektów

Czym jest case study?

Case study określane również jako studium przypadku jest prezentacją wykonania konkretnego, zakończonego sukcesem projektu. Pokazujemy w nim do czego sprowadzało się nasze zadanie i w jaki sposób je zrealizowaliśmy. Finalnie przedstawiamy efekt naszej pracy, oraz płynące z niego korzyści.

Czemu służy studium przypadku?

Zacznijmy od tego, że potencjalny Klient zazwyczaj nie orientuje się dokładnie na czym polega nasza praca. Trudno więc wyobrazić mu sobie jak skorzystać może na końcowym jej efekcie. Dopiero kiedy będzie on świadom, co dokładnie zostało zrobione w konkretnym, przedstawionym mu przypadku, będzie mógł docenić wkład naszej pracy. Warto więc pokazać, jaką drogę odbyliśmy by osiągnąć dany sukces, a co jeszcze ważniejsze – ile nasz Klient na tym zyskał.

Case study jest więc czynnikiem, który uświadamia naszego Klienta. Może on odnieść dane studium przypadku do swojego projektu. Ułatwi mu to fakt, że zazwyczaj jest ono uzupełnione w porady i pomysły. Pozwala tym samym na samodzielne wyciąganie wniosków.

Od zwykłej reklamy case study odróżnia się więc tym, że tutaj pokazujemy, jak w praktyce wykonujemy swoje zadania.

Na stronie case study prezentujemy przykłady rozwiązań, które zaoferowaliśmy różnym klientom B2B. W przykładach nie podajemy nazwy klientów oraz danych poufnych. To, jakie rozwiązania dla poszczególnych wyzwań biznesowych możemy zrealizować opisaliśmy poniżej.

Dlaczego my?

 • Indywidualne podejście i opieka
  Znamy specyfikę i zróżnicowane potrzeby klienta. Handlowiec, grafik, księgowy, animator, fotograf – każda grupa zawodowa oczekuje sprzętu o innym profilu, a naszym celem jest pomoc w dobraniu najlepszego rozwiązania dla danego użytkownika. Tak samo dzieje się w przypadku projektowania stron WWW, pozycjonowania, reklam sponsorowanych i pozostałych usług świadczonych przez firmaromi.pl
 • Profesjonalne wsparcie techniczne
  Nie ograniczamy się tylko do sprzedaży. Nasze usługi serwisowe zostały stworzone dla klientów oczekujących wsparcia technicznego oraz dostosowania sprzętu ściśle do indywidualnych wymagań. Konserwacja systemu, odzyskiwanie danych, czyszczenie podzespołów czy rozbudowa konfiguracji – nasi specjaliści IT znają się na rzeczy i niejednokrotnie to udowodnili. Współpracujemy z grafikami, projektantami i osobami marketingu, które od lat obsługują różne branże naszych klientów. Dzięki temu zawsze wiemy, co możemy zrobić dla Twojego biznesu.
 • Najlepsza oferta sprzętu biznesowego
  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu ofert dla klientów biznesowych oraz instytucjonalnych. Znajomość rynku technologicznego oraz współpraca z najlepszymi sprawia, że dla naszych klientów dobieramy sprzęt sprawdzonych producentów, o najlepszych parametrach oraz jakości wykonania.
 • Indywidualne konfiguracje
  Jeżeli producent nie oferuje konfiguracji spełniających wymagań klienta, z pomocą przychodzi dział techniczny. Nasi technicy korzystają wyłącznie z podzespołów najwyższej jakości i dopasowują je do oczekiwań – dzięki temu klient zachowuje pełnię lub część praw gwarancyjnych.
 • Kontrola jakości
  Na życzenie sprawdzamy sprzęt przed wysyłką. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że zakupiony towar trafi do nich w pełni sprawny oraz działający z maksymalną wydajnością i stabilnością. Nie otwieramy opakowań, jeżeli są fabrycznie zapakowane i nie wymagają naszej ingerencji. Wyłącznie na wyraźne życzenie klienta możemy dokonać kontroli jakości w takim przypadku.
 • Zaufanie i szczerość
  Zawsze przekazujemy rzetelne, aktualne i prawdziwe informacje na temat sprzętu, dostępności, czy realizacji zamówienia. Ponosimy pełną odpowiedzialność za własne błędy, sugerujemy alternatywne rozwiązania gdy jest to konieczne i pomagamy w sprawach trudnych. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie, zrozumienie i wysłuchanie, by dążyć do rozwiązania danej sytuacji.
 • Skuteczne kampanie sponsorowane
  Google, Facebook, czy jakiekolwiek systemy z płatnymi formami reklamy zjedzą każdy budżet – to żadna tajemnica. Nie należy się jednak tego bać! Dobrze wydawany budżet i rozplanowany sposób dystrybucji reklamy, wybór odpowiedniej grupy docelowej oraz celu sprawi, że otrzymasz to co zakładałeś w swoich planach. Nasi specjaliści pomogą Ci w ustawieniu, optymalizacji i prowadzeniu reklam sponsorowanych. Od tego jesteśmy, by powiedzieć Ci, co działa, a co nie. My też testujemy Twoje rozwiązania, dlatego możesz nam zaufać, wiemy kiedy powiedzieć STOP i że coś nie jest warte dalszego zwiększania budżetu. To samo działa w drugą stronę, gdy widzimy potencjał w Twoim biznesie, wiemy na jaką skalę możemy zwiększyć stosowane działania :). Kierujemy się zasadą by wydawać racjonalnie Twoje pieniądze i je inwestować, niż po prostu przepalać bez przemyślenia. Dlatego mamy najlepszych freelancerów od kampanii reklamowych :).

Coś Cię zainteresowało? Skontaktuj się z nami!

Powiedz nam, jak się nazywasz
Na ten adres wyślemy odpowiedź
Podanie numeru telefonu przyspieszy kontakt z naszej strony
Opisz swoją sprawę
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firmę Handlową ROMI Romuald Matuszewski, NIP: 6991830319 z siedzibą w Dąbrowie 63-910, przy ul. Nowej 7, moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytania zadane przez formularz kontaktowy za pośrednictwem kanałów komunikacji, które wskazałem/am w formularzu, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.