Projektowanie stron WWW i sklepów

Tworzymy strony oparte o najlepsze systemy zarządzania treścią (CMS). Doradzimy i wybierzemy optymalne rozwiązania dla Twojego biznesu.

Pomagamy przy projektowaniu i wdrożeniu sklepów do 1000 produktów!

Strony tworzone przez nas są przygotowane do optymalizacji SEO oraz wdrożenia działań zwiększających ich widoczność w sieci

Wspieramy Cię na każdym kroku Twojego projektu. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji i poprowadzimy Cię przez cały proces krok po kroku.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

> pomożemy Ci zaprojektować, wdrożyć i poprowadzić Twoją pierwszą stronę WWW
> możemy zaprojektować dla Ciebie logo, strategię komunikacji, księgę znaku, kolorystykę itd.
> zaprojektujemy, stworzymy i wdrożymy Twoją stronę typu one page, zgodną z Twoimi oczekiwaniami
> zaproponujemy najlepsze rozwiązania przy stworzeniu landing page'a pod Twoje kampanie reklamowe i lead generatory
> będziemy Cię wspierać przy jednorazowych i długofalowych projektach > pomożemy Ci założyć i administrować sklep do 1000 produktów > zaproponujemy wyłącznie rozwiązania dopasowane do Twojego budżetu > Ty decydujesz czy mamy Cię wspierać dodatkowo po zakończonym projekcie.

POROZMAWIAJMY

Opowiedz nam o swoim  pomyśle, a my pomożemy w jego realizacji.

+48 793 002 813 biuro@firmaromi.pl

> działamy na terenie całej Polski <

Wszystkie strony, które tworzymy są:

 

Przyjazne wyszukiwarkom i gotowe do pozycjonowania
Już na etapie planowania, budowy oraz projektowania stron www zwracamy uwagę na poszczególne elementy oraz strukturę, które wpływają na efektywność działań SEO oraz widoczność strony w wyszukiwarkach. Lepsza widoczność oraz wyższe pozycje to większy ruch na stronie, czyli więcej potencjalnych klientów korzystających z Twojej oferty.

Indywidualnie projektowane
Każdy etap realizacji Twojego pomysłu na swoją stronę WWW jest omawiany z zespołem naszych specjalistów. Dzięki temu znajdujemy najlepsze rozwiązania techniczne i wizualne, które spełnią Twoje oczekiwania wobec strony internetowej.

Gotowe do wsparcia narzędziami marketingowymi
Nasze strony są przygotowane do wsparcia działaniami marketingowymi, które możemy dodatkowo poprowadzić dla Ciebie. Wspieramy nie tylko pozycjonowanie, ale kampanie reklamowe w wyszukiwarce, mediach społecznościowych i pomagamy w zwiększaniu ich zasięgów.

KUPON RABATOWY -20% NA HOSTING WWW!

Specjalnie dla naszych przyszłych, jak i aktualnych klientów przygotowaliśmy prezent. Kupon upoważniający do rabatu 20% na wszystkie usługi hostingowe SmatHost! Sami korzystamy z serwerów firmy SmatHost i jeżeli zależy Ci na dobrej jakości obsłudze, wsparciu technicznym, stabilności i do tego bardzo przystępnej cenie, zapraszamy do skorzystania z linku poniżej.

Po przejściu na stronę, należy wybrać swój wymarzony plan hostingowy i go zamówić. Rabat nalicza się automatycznie w koszyku przy podsumowaniu zamówienia.

Referencje:

Polecam Firmę Handlową ROMI Pana Romualda Matuszewskiego, gdyż pomogła mi w zaprojektowaniu całkowicie nowej szaty graficznej smaczneowoce.pl. Pomoc Pana Romualda była i jest profesjonalna na każdym etapie projektu. Jestem dość trudnym i wymagającym klientem, ale w pełni zaufałem specjalistom - nie żałuję. Aktualnie mamy zakończony projekt oklejenia samochodów służbowych, profile w mediach społecznościowych mają plan komunikacji oraz zostały skonfigurowane pod moje potrzeby, a dodatkowo prowadzimy reklamy sponsorowane FB, LinkedIn i Google Ads. Wszystko w jednym miejscu, bez stresu, problemów i co najważniejsze, gdy potrzebowałem nowego telefonu i komputera, Pan Romuald wyczarował go dla mnie! Ta kompleksowa obsługa sprawiła, że będziemy współpracować długoterminowo i jeszcze raz polecam wszystkim Firmę Handlową ROMI.

Masz pytania? Napisz do nas:

Zadzwonimy pod ten numer wyłącznie w celu omówienia oferty
Nie dzwonimy w święta 🙂